Ziņas
Paziņojums par audzēkņu uzņemšanu
09.06.2017. 0

Pamatojoties uz Ogres Mūzikas skolas 2017.gada 5.aprīļa Nr. 2/2017 iekšējiem noteikumiem par „Izglītojamo uzņemšanas kārtība” 1., 2 punktu Ogres Mūzikas skolā, un vecāku iesniegumiem, iestājpārbaudījumu rezultātiem uzņemt ar 2017.gada 1.septembri sekojošos audzēkņus:

„Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle” 19 audzēkņus:

Caunīte- Orupe Paula

Donska Anna

Grinberga Hanna

Grīnberga Amēlija Jasmīna

Grundulis Oskars

Igaune Dārta

Kozlovska Elīza Elizabete

Lipse Loreta

Ačilova Lauma Oišā

Racina Kristiāna

Sačkova Sofija

Stepanova Ksenija

Survilo Vidmants

Zeltiņš Roberts

Šķeltiņa Rebeka

Dubra Viktorija

Umbraško Gerda Heidija

Putniņa Daniela

Palsāne Nora

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle” 2 audzēkņus:

 

Calpanovs Jurijs

Konopeckis Viktors

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Vijoles spēle” 8 audzēkņus:

 

Andersone Alise

Ginzburgs Deivids

Grunde Agnese

Silava Simona

Smilškalna Elza

Stumbre Andra Emīlija

Širaka Šarlote

Stjade Heta

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Kokles spēle” 5 audzēkņus:

 

Bartušauska Denija

Bogdanova Ance

Trakina Elīza

Vilipsone Alise Marta

Salceviča Patrīcija Loreta

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Ģitāras spēle” 4 audzēkņus:

 

Mihailovs Artjoms

Mazulis Matīss

Rudakovs Dmitrijs

Šemčenkovs Maksims

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Čella spēle” 3 audzēkņus:

 

Zirnītis Miķelis

Sproģis Valters

Guslens Pēteris Kārlis

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Flautas spēle” 7 audzēkņus:

 

Avena Linda

Dredžels Roberts

Deguna Diāna

Melne Kate

Matule Līva

Teibe Estere

Karvecka Kintija

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Saksofona  spēle” 6 audzēkņus:

 

Buturlina Emma

Megnis Marks Gustavs

Zemnicka Eglīte Santa

Zariņš Gustavs

Ertmanis Miks Gustavs

Gilla Sāra Elizabete

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Obojas  spēle” 1 audzēkni:

 

Fecers Emīls Niks

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Klarnetes  spēle” 1 audzēkni:

 

Žižins Marks

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Mežraga  spēle” 2 audzēkņus:

 

Oborenko Kristiāns

Kalviņš Erlends

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Sitaminstrumentu  spēle” 2 audzēkņus:

 

Vjakse Alise

Daugerts Roberts

 

Uzņemt 1.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Vokālā mūzika – Kora klase” 12 audzēkņus:

 

Volkovs Gustavs

Dauksts Ivo

Bērziņš Toms

Klauža Megija

Arnīte Alise

Bulate Lote

Žižins Patriks

Eglons Edgars

Bērtule Elizabete

Kudrjacevs Martins

Kaļāne Dita

Skarnele Lote

 

Uzņemt 7.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Flautas spēle” 1 audzēkni:

 

Aleksejeva Anfisa

 

Uzņemt 9.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Vokālā mūzika – Kora klase”  5 audzēkņus:

 

Igaune Gerda

Broks Mārcis

Kuločonoka Stefānija

Šurna Sabīne

Zariņa Katrīne

 

Uzņemt 9.klasē profesionālās ievirzes mūzikas izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Vijoles spēle” 1 audzēkni:

Mikožāne Melānija

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle” 13 audzēkņus:

Liepiņa Linda

Vectirāne Gabriela

Placēna Anna

Hartmane Estere Eleonora

Bērziņa Madara

Volksons Marko

Gataviņa Matilde

Vītola Katalīna

Kolberga Emīlija

Ģine Annika

Gisiča Sofija Anna

Mickeviča Sāra

Mihailovs Timurs

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Vijoles spēle”  8 audzēkņus:

 

Buturlina Anastasija

Lakstīgala Luīze

Sološenko Aksels

Zābere Evelīna

Austruma Kristiāna

Bērziņa Madara

Drulle Anna

Zīmele Dārta

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Ģitāras spēle” 2 audzēkņus:

 

Nikitovs Matīss

Priede Juris

Vanaga Daniela

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Kokles spēle” 2 audzēkņus:

 

Stukāne Ance

Eisaka Elīza

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Flautas spēle” 10 audzēkņus:

 

Jakobsone Alma

Zaļeniece Katrīna

Fjodorova Anna

Maskoļūns Radivils

Jēkabsone Austra

Bokta Elizabete

Jakobsone Lauma

Ģine Anete

Mjagkova Agate

Aspere Madara

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Klarnetes  spēle” 1 audzēkni:

 

Rodrigo Ozoliņš

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Eifonija  spēle” 1 audzēkni:

 

Bērziņš Dzintars Herberts

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Saksofona  spēle” 5  audzēkņus:

 

Peļņa Edvards

Vilkauča Samanta

Zaharāne Enija

Goldmanis Everts

Caunītis Orups Roberts

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Trompetes spēle” 2  audzēkņus:

 

Sproģis Daniels

Bārs Adrians

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Pūšaminstrumentu un Sitaminstrumentu spēle – Sitaminstrumentu  spēle” 4  audzēkņus:

 

Ginzburgs Marks

Krūmiņš Kārlis

Ceimers Andrejs

Ulbiks Marks

 

Uzņemt interešu izglītības sagatavošanas klasē izglītības programmā „Vokālā mūzika – Kora klase”  6 audzēkņus:

 

Spūle Rēzija

Ešimova Agate

Pāne – Sermule Anna

Zadvorneva Svetlana

Ločmans Rūdolfs Pauls

Nīgale Elizabete

 

Uzņemt interešu izglītības programmā „Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle” 5 audzēkņus:

Markovs Tomass

Jākobsons Dāvis

Vecziediņa Eva

 

Uzņemt interešu izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Vijoles spēle”   audzēkni:

Ķere Madara

 

Uzņemt interešu izglītības programmā „Stīgu instrumentu spēle – Kokles spēle” audzēkni:

 

Skarnele Kate

 

Uzņemt interešu izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Saksofona  spēle”   audzēkni:

 

Ašmanis Dominiks

 

Uzņemt interešu izglītības programmā „Pūšaminstrumentu  un Sitaminstrumentu spēle – Flautas spēle”  audzēkni:

 

Fecere Elizabete Marta

 

Uzņemt interešu izglītības programmā „Vokālā mūzika – Kora klase”  2 audzēkņus:

 

Ašmanis Jēkabs

Ziborova Melisa Lia

 

Ar pilnu rīkojumu iespējams iepazīties šeit: Rīkojums par uzņemšanu

Dalies!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

Pievienot atbildi