Koris, Vokālā klase
23.02.2017. 0

 

Sveicam Kora klases vokālo ansambli – Sabīni Šurnu, Gerdu Igauni, Rūtu Martinovu, Elizabeti Rislingu, Ievu Bergmani un Viktoriju Trofimovu (skolotāja Gunita Bičule) ar iegūto Augstākās pakāpes diplomu un augstākajiem punktiem vokālās mūzikas konkursa “Balsis” I kārtā 23.februārī Ogres Kultūras centrā.

(vairāk…)


17.02.2017. 0

APSVEICAM

Ogres Mūzikas skolas Kora klases audzēknes

RŪTU MARTINOVU (2. vieta)

un

GERDU IGAUNI (3. vieta)

ar iegūtajām godalgotajām vietām

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas

Vokālā mūzika – Kora klase audzēkņu valsts konkursa DZIEDĀŠANĀ

FINĀLĀ

14. – 15. februārī Augusta Dombrovska mūzikas skolā Rīgā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Vokālā mūzika – Kora klase Valsts konkursa FINĀLS – 3. kārta. Konkursā piedalījās 130 labākie dziedātāji no visas Latvijas mūzikas skolām.

Dziedātājus vērtēja operdziedātāja, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētā profesore Andžella Goba; operdziedātāja, JVLMA docētāja Zigrīda Krīgere un Viesturs Gailis – JVLMA operstudijas Figaro mākslinieciskais vadītājs.

No Vidzemes reģiona uz Finālu Rīgā no Ogres Mūzikas skolas tika izvirzīti 4 dziedātāji Mariss Lakstīgala (3. kl.), Gerda Igaune (8. kl), Sabīne Šurna (8. kl.) un Rūta Martinova (8. kl.). Visi izvirzītie ir pedagoģes Gunitas Bičules audzēkņi.

Liels prieks, ka 130 dziedātāju konkurencē, Rūtai un Gerdai izdevās Ogres Mūzikas skolas vārdu godam prezentēt, iegūstot 2. un 3. vietu. Arī Mariss un Sabīne teicami nodemonstrēja savas vokālās prasmes.

Paldies koncertmeistarēm Guntai Trasūnei un Ingai Strazdiņai!

 


24.01.2017. 0

APSVEICAM

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas

Vokālā mūzika – Kora klase

audzēkņu valsts konkursa

DZIEDĀŠANĀ

II kārtas

LAUREĀTUS

19. janvārī Cēsu mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Vokālā mūzika – Kora klase Valsts konkursa 2. kārta. Konkursā piedalījās 79 audzēkņi no Vidzemes reģiona mūzikas skolām.

Dziedātājus vērtēja Anžella Goba, Valda Tračuma, Dace Balode un Elga Tiltiņa.

Ogres mūzikas skolu pārstāvēja Elizabete Milda Kalniņa (ped. A. Bičule), Estere Skrebele (ped. G. Bičule), Tīna Kintija Ertmane (ped. G. Bičule), Elizabete Gaile (ped. G. Bičule), Kristīne Sofija Ozoliņa (ped. L. Dziedātāja), Elizabete Rislinga (ped. G. Bičule), Gerda Igaune (ped. G. Bičule), Stefānija Kulačonoka (ped. D. Čudare), Sabīne Šurna (ped. G. Bičule), Rūta Martinova (ped. G. Bičule), Mariss Lakstīgala (ped. G. Bičule) un Kristiāns Oborenko (ped. L. Dziedātāja).

Paldies skolotājām Līgai Dziedātājai, Dainai Čudarei, Annijai Bičulei, Gunitai Bičulei un koncertmeistarēm – Ingai Strazdiņai un Guntai Trasūnei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

IV grupa

I vieta – Gerdai Igaunei (ped. G. Bičule)

V grupa

I vieta – Rūtai Martinovai (ped. G. Bičule)

II vieta – Sabīnei Šurnai (ped. G. Bičule)

VII grupa

III vieta – Marisam Lakstīgalam (ped. G. Bičule)

Vēlam veiksmi III kārtā – Finālā 2017. gada 14.-15. februārī Augusta Dombrovska mūzikas skolā!


18.01.2017. 0

https://kultura.daugavpils.lv/userfiles/92555ac373376c0286ab6472d71f083c.jpg

Ar lieliskiem panākumiem Ogres mūzikas skolas KORA KLASES vokālais ansamblis – Elizabete Rislinga, Gerda Igaune, Sabīne Šurna, Rūta Martinova, Viktorija Trofimova un Ieva Bergmane kopā ar savu skolotāju Gunitu Bičuli atgriezās no XII Starptautiskā garīgās mūzikas konkursa SUDRABA ZVANI, kas norisinājās no 12. – 15. janvārim Daugavpilī. Konkursu vērtēja starptautiska žūrija – no Francijas, Itālijas Krievijas un Latvijas. Kolektīvs ieguva ne tikai I pakāpes diplomu, bet arī Kategorijas uzvarētāja balvu. (vairāk…)


04.01.2017. 0

Apsveicam Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas
Vokālā mūzika – Kora klase
OGRES MŪZIKAS SKOLAS
audzēkņu valsts konkursa
DZIEDĀŠANĀ
I kārtas
LAUREĀTUS

Latvijas Nacionālais kultūras centrs 2016./2017. mācību gadā rīko konkursu profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Vokālā mūzika – Kora klase audzēkņiem.

Arī Ogres mūzikas skolas Kora klases audzēkņi 21. novembrī piedalījās konkursa I kārtā.

Visiem audzēkņiem bija jādzied 2 dziesmas – viena latviešu tautas dziesma a cappella, kā arī latviešu vai cittautu (atkarībā no vecuma grupas) komponista oriģināldziesma.

Dziedātāji pedagogiem sniedza brīnišķīgu solo koncertu, taču, tā kā tas bija konkurss, labākie solisti tika izvirzīti uz nākamo kārtu – pārstāvēt Ogres mūzikas skolu, kas notiks 2017. gada 19. janvārī Cēsu mūzikas vidusskolā. (vairāk…)